Przejdź do:
KEBE

Higiena doju ma kluczowe znaczenia dla jakości mleka i zdrowia krów. Wprowadzenie odpowiednich środków pozwala uzyskać lepszą rentowność produkcji i utrzymać stado w dobrej kondycji. Do kluczowych elementów higieny zaliczamy zapobieganie przedostaniu się patogenów do mleka. Dlatego tak ważna jest profilaktyka przed, w trakcie i po zakończeniu doju. Odpowiednie przygotowanie dojarza (rękawiczki i higiena) zapobiega przenoszeniu bakterii z jednego wymienia na drugie. Mycie i dezynfekcja oraz suszenie strzyków przed założeniem kubków tak jak zdojenie 3 pełnych strzyków powinno być standardową procedurą rozpoczynającą dojenie.

Równie ważne jest zakończenie procesu i zabezpieczenie otworów kanału poprzez spreying, pianowanie lub diping.

Uzupełnieniem wymienionych procesów jest właściwe przygotowanie infrastruktury oraz urządzeń około produkcyjnych. Mycie urządzeniami wysokociśnieniowymi z zastosowaniem np. kwasów lub zasady ogranicza rozwój patogenów i utrzymuje sprzęt w właściwym stanie.

KEBE AGRO

Czy wiesz, że:

Firma Dudek 'KonstrukcjeStalowe' jest założycielemKEBE - KONSORCJUM,które łączy wiele branż i firm KEBE gwarantujekompleksowość realizacji,jakość produktów i usługw większości gałęzi przemysłui budownictwa Nie musisz szukaćrzetelnego partneraKEBE KONSORCJUMzrobi to za Ciebie Współpracujemy tylkoz pewnymi partneramigwarantującymi właściwewykonanie każdego założenia,kontraktu, projektuczy po prostu idei ... Pozostawiamy do Twojejdyspozycji ponad 30 latwłasnego doświadczeniaoraz szerokie gronoprofesjonalistów wielu branż,doradców, projektantów,prawników Współpracujemy tylkoz najlepszymi, dlategonaszymi wieloletnimi klientamisą liderzy swoich branżprzemysłu i budownictwa
© 2016 KEBE Konsorcjum