Aktualności
KEBE

Prowadzimy obsługę inwestycyjną w zakresie przygotowywania pełnobranżowych dokumentacji projektowych architektoniczno-budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, a także nadzorami autorskimi nad realizacjami na podstawie naszych projektów.

Głównym projektantem autorskiej pracowni architektonicznej jest arch. Tomasz Kwaśniewski. Pracownia istnieje od 2002r.

W dorobku firmy znajduje się wiele projektów zarówno koncepcyjnych, jak i budowlanych budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, usługowych, przemysłowych, remontów obiektów zabytkowych.

Współpracujemy z projektantami branżowymi o długoletnim doświadczeniu zawodowym, posiadającymi uprawnienia w swoich specjalnościach, będącymi czynnymi członkami Izby Architektów i Inżynierów Budownictwa.

Szczegółowy zakres świadczonych usług:

KEBE znaczy więcej!

Czy wiesz, że:

Firma Dudek 'KonstrukcjeStalowe' jest założycielemKEBE - KONSORCJUM,które łączy wiele branż i firm KEBE gwarantujekompleksowość realizacji,jakość produktów i usługw większości gałęzi przemysłui budownictwa Nie musisz szukaćrzetelnego partneraKEBE KONSORCJUMzrobi to za Ciebie Współpracujemy tylkoz pewnymi partneramigwarantującymi właściwewykonanie każdego założenia,kontraktu, projektuczy po prostu idei ... Pozostawiamy do Twojejdyspozycji ponad 30 latwłasnego doświadczeniaoraz szerokie gronoprofesjonalistów wielu branż,doradców, projektantów,prawników Współpracujemy tylkoz najlepszymi, dlategonaszymi wieloletnimi klientamisą liderzy swoich branżprzemysłu i budownictwa
© 2012-2020 KEBE Konsorcjum